Prekių pristatymas

Prekių pristatymo paslauga 


Išsirinkite norimą prekę užsienio internetinėje parduotuvėje, užsiregistruokite PirkEU puslapyje, ir Jums bus suteiktas tos šalies adresas, kurį naudosite užsisakydami prekes iš Europos ir Japonijos internetinių parduotuvių. Prekes pristatysime į Lietuvą per 1-8 d.d. nuo prekių išvykimo dienos. Jūsų siuntos bus pristatytos į prekių atsiėmimo punktus arba į Jums patogią vietą per DPD kurjerį ar į artimiausią DPD Pickup/Omniva terminalą. Populiariausių Europos ir Japonijos internetinių parduotuvių sąrašą čia.

PirkEU paslauga galite naudotis ne tik siekiant parsisiųsti prekes iš skirtingų užsienio elektroninių parduotuvių, bet ir norint atsisiųsti siuntas iš fizinių asmenų. Pvz. Jums suteiktus PirkEU sandėlių adresus galite naudoti norint atsisiųsti siuntas iš artimųjų ar draugų gyvenančių kitose Europos šalyse. Siuntos išsiunčiamos į mūsų sandėlius užsienyje, o mes jas transportuojame į Lietuvą. 


Privalumai: 

  • Pristatymas iš visos Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, JK, Prancūzijos, Italijos, Latvijos, Nyderlandų, Čekijos ir Portugalijos. Prekės neriboto gabarito pristatomos į mūsų sandėlį Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, JK, Prancūzijoje, Italijoje, Latvijoje, Nyderlanduose, Čekijoje ir Portugalijoje iš visų internetinių parduotuvių ir net kaimyninių šalių, kurios net nesiunčia į Lietuvą.
  • Greitas pristatymas. Jūsų gauti siuntiniai iš internetinių parduotuvių išvežami į Lietuvą kiekvieną savaitę ir pristatomi per 1-8 d.d.
  • Saugu, paprasta naudotis. Kiekvienas vartotojas turi prisijungimus prie sistemos, kurioje pateikiamas individualus vartotojo numeris (ID), kurį naudoja užsakydami prekes. Prekės visos kelionės metu yra apdraustos, kol pasiekia Lietuvą. Siuntos yra įvedamos į sistemą, o vartotojas paskyroje gali stebėti būsenos pasikeitimus. Apie kiekvieną būsenos pasikeitimą vartotojas yra informuojamas elektroniniu laišku.
  • Siuntinių apjungimas. Užsisakykite prekes iš skirtingų internetinių parduotuvių toje pačioje šalyje, komplektuokite siuntas į vieną bendrą užsakymą ir mokėkite tik už jų bendrą svorį.
  • Pristatymo kaina. Siųsdami per mūsų siuntų persiuntimo platformą ženkliai sutaupysite. Mes galime pasiūlyti priimtinesnę kainą, nei siūlo Jūsų pasirinkta internetinė parduotuvė.
  • Prekės kaina, išskirtinumas ir kokybė. Nusipirksite prekę pigiau, nes dėl didelės konkurencijos ir dėl didelės gamintojų prekių pasiūlos, kokybiškos originalios prekės kainuoja ženkliai pigiau nei Lietuvoje. Taip pat galėsite pasirinkti ir įsigyti net tokių prekių, kurių nėra Lietuvoje.