Draudimas

Kodėl naudinga draustis?

PirkEU be standartinio siuntos draudimo pristato ir papildomą paslaugą – siuntos draudimą.

Visi mūsų klientų siuntiniai automatiškai yra apdrausti „ERGO Insurance SE Lietuvos filiale“ pagal standartinę vežėjo atsakomybę (Pagal Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvenciją (Varšuvos konvencija)), kuris klientui yra nemokamas, tačiau standartinė vežėjo atsakomybė, pagal Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvenciją (Varšuvos konvencija), kompensuojama suma lygi apie 10,00 eurų už 1 kilogramą. 
 

Standartinės atsakomybės teikiamas galimybes iliustruoja šis pavyzdys:

Nusiperkate prekę iš Vokietijos e-parduotuvės. Prekę gauname sandėlyje ir ji išvyksta į Lietuvą. Prekė keliauja į Lietuvą, kurios svoris 4 kg iš Vokietijos sandėlio. Deja, sunkvežimis pateko į autoavariją ir siunta buvo visiškai sugadinta. Klientas reikalauja kompensuoti tikrąją prekių vertę, t.y. 500,00 eurų.

Standartinė vežėjo atsakomybė: Pagal Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvenciją (Varšuvos konvencija), kompensuojama suma lygi apie 10,00 eurų už kilogramą. Kompensacija 40,00 eurų.

Klientas apdraudęs siuntą 500,00 eurų sumai ir pateikęs jo vertę įrodančius dokumentus. Kompensacija 500,00 eurų.
 

Apdrauskite savo pirkinius nuo nelaimingų atsitikimų ir už apgadintą ar dingusį siuntinį atgausite jo turinio vertei lygią sumą bei siuntimo išlaidas:

  • Maksimali draudimo (įvertinimo) suma – 1000,00 Eur.
  • Pateikiant užsakymą ir pasirenkant draudžiamos siuntos vertę, siuntinių bendra vertė negali būti didesnė už visos apdraustosios siuntos draudimo sumos.
  • Draudimo suma negali viršyti tikrojo pirkinio vertės. Už apgaulingą didesnės siuntos vertės, nei yra iš tikrųjų, nurodymą ar klastojimą siuntėjas gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.
  • Draudimas galioja transportavimui iki skirstymo centro. Jei užsisakomas pristatymas per kurjerį ar paštomatą, draudimo atsakomybę perima trečioji šalis atliekanti pristatymą.


PirkEU draudimas nedengia išlaidų ar nuostolių, patirtų esant tokioms sąlygoms:

  • Pasekmių tipo išlaidos (netiesiogiai draudiminio įvykio sąlygotos išlaidos, pvz.: prastovos).
  • Kliento ar trečiųjų šalių aplaidumas (pvz.: netinkamas įpakavimas).
  • Siuntoje yra draudžiamų siųsti pirkinių nurodytų PirkEU taisyklės 2.4 punkte, nors PirkEU ir pristatė į Lietuvą.

 

Siuntos draudimo kainos:

  • 5,00 Eur - siuntoms, kurių vertė iki 100,00 Eur.
  • 10,00 Eur - siuntoms, kurių vertė iki 500,00 Eur.
  • 15,00 Eur - siuntoms, kurių vertė iki 1000,00 Eur.