Naujienos

2023 m. May 22 d.

Top pasiūlymai iš užsienio el. parduotuvių

Šiltos ir ilgos vasaros naktys jau visai čia pat, o geriausias būdas mėgautis jomis tai leisti laiką gamtoje, stovyklauti, o gal leistis į žygius ar šokti iki ryto festivaliuose?
Atrask naujas pramogas, mėgaukis ilgais vasaros vakarais su draugų ar artimųjų kompanija. Suorganizuok smagų pikniką savo kieme ar prie ežero. 

Užsienio el. parduotuvėse atrinkome viską, ko tau gali prireikti stovyklavimui – nuo palapinės iki gertuvių! O gal ramus poilsis nėra mėgstamiausia veikla ir esi pasiilgęs trankių vakarų su muzika po atviru dangumi ir jau lauki festivalių sezono? Nesijaudink – atrinkome tau ir madingų vasarinių drabužių, bei aksesuarų, kuriais galėsi pasipuošti.

Dar neradai progos išbandyti PirkEU? Tuomet nepraleisk SUPER pasiūlymo!

Dabar visi naujai užsiregistravę PirkEU nariai automatiškai gaus 5 EUR pirmam PirkEU pristatymui!

Nepraleisk progos, nes pasiūlymo laikas ribotas!

Viskas labai paprasta! Tiesiog registruokis PirkEU sistemoje ir gauk mūsų užsienio šalių adresus, kuriuos galėsi panaudoti apsipirkdamas Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje,  Anglijoje bei kitose šalyse. Toliau viskuo pasirūpinsime mes! Siuntimo kainos vos nuo 2.49 € – jas rasi čia.

 

Kaip naudotis PirkEU paslauga?

  • Registruokis PirkEU platformoje.
  • Patvirtink registraciją ir gauk PirkEU pristatymo adresą Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Anglijoje ir kitose Europos šalyse.
  • Išsirink  prekę užsienio el. parduotuvėje  (platus jų sąrašas pateikiamas čia).
  • Perkant prekę, jos pristatymui nurodyk PirkEU pristatymo adresą reikiamoje šalyje.
  • Gavę tavo prekę iš parduotuvės į savo sandėlį, mes ją pristatysim tau į Lietuvą.
  • Jei atrodo sudėtinga pirkti pačiam - naudokit mūsų prekių nupirkimo paslaugą!  
Visos naujienos