Naujienos

2022 m. November 23 d.

Juodojo penktadienio apsipirkimas užsienio e-parduotuvėse: kaip pasiruošti ir sutaupyti?

Didžiausių išpardavimų diena prasidės jau šį penktadienį, tačiau tikriausiai pastebėjai, kad daugelis parduotuvių Juodojo penktadienio nuolaidas pradėjo skelbti gerokai anksčiau. 

Jei svarstai, ar verta apsipirkinėti per Juodojo penktadienio išpardavimus, galime patikinti – tai yra puikus metas pirkti ne tik kalėdines dovanas, tačiau ir įsigyti reikalingas prekes sau. Juodojo penktadienio metu nuolaidos gali būti taikomos beveik viskam, tačiau norint sutaupyti ir nepasimesti nuolaidų įvairovėje svarbu laikytis kelių taisyklių.

Pateikiame 5 Juodojo penktadienio apsipirkimo patarimus, kurie padės atrasti geriausius pasiūlymus ir išvengti impulsyvaus pirkimo! 
 

1. Atlik namų darbus gerokai prieš penktadienį

Vienas pagrindinių patarimų, padėsiančių įsigyti pirkinius geriausia kaina – pirkinių sąrašo sudarymas. Tokiu būdu ne tik žinosi, kokių prekių tau tikrai reikia, bet ir žinosi tų prekių pradines kainas – tai padės suprasti, ar prekę apsimoka pirkti išpardavimo metu, ar geriau palaukti didesnės nuolaidos. 
Taip pat visada patariame pasidomėti ir parduotuvės, kurioje išsirinkai prekę, atsiliepimais bei pasidomėti prekės kokybe, kad ją gavus netektų nusivilti. 
 

2. Taupyk savo laiką ir rinkis apsipirkimą internetu

Kiekvienais metais apsipirkimo internetu mastai vis labiau auga, ir ne veltui – apsiperkant internetu galima išvengti ne tik varginančių spūsčių, bet ir sutaupyti. Nors kai kurias prekes gali įsigyti fizinėse parduotuvėse, tačiau yra didelis šansas, kad patikusią prekę internete rasi dar pigiau. Taip yra todėl, kad tavo apsipirkimo galimybės neapsiriboja vien Lietuvos e-parduotuvėmis, o taip pat turi galimybę daug paprasčiau pamatyti tos pačios prekės kainas skirtingose e-parduotuvėse. 
 

3. Naudok kainų palyginimo platformas

Norėdamas lengvai palyginti kainas skirtingose e-parduotuvėse ir įsigyti prekę geriausia kaina, naudokis užsienio kainų palyginimo platformomis. Jose galėsi greitai ir lengvai pamatyti, kurioje e-parduotuvėje tavo pasirinktos prekės kaina yra mažiausia ir tokiu būdu galėsi daugiausiai sutaupyti.
Žinoma, neužmiršk pirmojo punkto ir radęs prekę geriausia kaina, neužmiršk detaliai perskaityti prekės aprašymo bei pasidomėti atsiliepimais apie e-parduotuvę.

Užsienio šalių kainų palyginimo platformas rasi čia
 

4. Sek mėgstamas e-parduotuves socialiniuose tinkluose

Jei jau esi išsirinkęs e-parduotuvę, kurioje apsipirksi, rekomenduojame pasekti tos parduotuvės socialinių tinklų paskyras ir prenumeruoti naujienlaiškį – neretai e-parduotuvės savo lojaliems klientams siūlo išankstinius Juodojo penktadienio pasiūlymus ir pasidalina išankstiniais nuolaidų kodais. 
 

5. Pradėk apsipirkinėti jau dabar 

Daugelyje e-parduotuvių jau prasidėjo išpardavimai, o tai reiškia, kad tau nereikia laukti Juodojo penktadienio, kad rastum nuolaidas patikusioms prekėms. Jeigu radai prekę su gera nuolaida, galbūt puikus metas ją įsigyti ir nelaukti Juodojo penktadienio savaitgalio?

Tokiu būdu išvengsi rizikos, kad tavo norima prekė bus išparduota, o taip pat galimai sulauksi savo prekių greičiau!

Na, o jei nori pamatyti mūsų jau atrinktus geriausius Black Friday pasiūlymus, juos gali rasti čia

Tikimės, kad mūsų patarimai tau padės sutaupyti ir linkime gerų Juodojo penktadienio pirkinių! 

Apsipirk sumaniai su PirkEU!
 

Visos naujienos