Naujienos

2023 m. December 6 d.

Išmaniosios Kalėdos su PirkEU! 🌐🎁

Per šias Kalėdas atnaujink savo išmaniuosius įrenginius ir pasinerk į technologijų pasaulį! 🌐 Atsisveikink su prastos kokybės nuotraukomis ir mėgaukis ryškiais prisiminimais įsigijus naująjį išmanų telefoną. Ir tai dar ne viskas, atrinkome geriausius šventinius pasiūlymus iš užsienio el. parduotuvių, tad įsigyk naują nešiojamą kompiuterį, išmanųjį laikrodį, planšetinį kompiuterį ar televizorių, kur kas pigiau. 🎁 Paversk šį šventinį sezoną tikrai išskirtiniu apsipirkdamas sumaniau.

Šie pasiūlymai gali būti puikios dovanos tavo artimiesiems. Tegul šventės būna linksmos, šviesios ir kupinos technologijų stebuklų! 🎅🎄

 

Dabar visi naujai užsiregistravę PirkEU nariai automatiškai gaus 5 EUR + 15% nuolaidą pirmam PirkEU pristatymui!

Viskas labai paprasta! Tiesiog registruokis PirkEU sistemoje ir gauk mūsų užsienio šalių adresus, kuriuos galėsi panaudoti apsipirkdamas Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje bei kitose šalyse. Toliau viskuo pasirūpinsime mes! Siuntimo kainos vos nuo 2.79 € – jas rasi čia.

 

 

Kaip naudotis PirkEU paslauga?

  • Registruokis PirkEU platformoje.
  • Patvirtink registraciją ir gauk PirkEU pristatymo adresą Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Anglijoje ir kitose Europos šalyse.
  • Išsirink  prekę užsienio el. parduotuvėje  (platus jų sąrašas pateikiamas čia).
  • Perkant prekę, jos pristatymui nurodyk PirkEU pristatymo adresą reikiamoje šalyje.
  • Gavę tavo prekę iš parduotuvės į savo sandėlį, mes ją pristatysim tau į Lietuvą.
  • Jei atrodo sudėtinga pirkti pačiam - naudokit mūsų prekių nupirkimo paslaugą!
Visos naujienos