Customer reviews

Feedback from our customers encourages us to work even better.
Thanks for your great feedback - we work for you!

Ačiū Jums labai, kad padedate parsisiųsti prekes iš užsienio. Viskas nepriekaištingai ♥♥♥. Būtų labai šaunu, jei kada ateityje pagelbėtumėte ir su siuntomis iš Amerikos.

Karolina Meier, Klaipėda
2023 November 02

Vilniaus punkte dirba puikūs vaikinai. Mandagūs, su neformaliu požiūriu į darbą. Pvz, 19,00 val durys dar buvo atidarytos ir be priekaištų atidavė siuntinį. Nuoširdžiai dėkinga. Rūta

Rūta VALENTAITE, Vilnius
2023 October 02

Kokybiškos paslaugos, jokių priekaištų. Ypatingai patiko personalo aptarnavimo kokybė. Tiek susisiekus telefonu, tiek bendraujant asmeniškai Vilniaus atsiėmimo punkte, paliko įspūdi malonus ir kantrus bendravimas. 10 balų!

Audrius Dūdėnas, Vilnius
2023 July 18

Rekomenduoju! Pirmą kartą apsipirkinėju per PirkEU, bet likau nustebina, koks greitas ir aukšto lygio aptarnavimas, labai greitas atsakinėjimas į laiškus, kai iškilo netikėtų klausimų!

Vesta Jakaitė, Šilalė
2022 September 16

Siunčiau jau daug siuntų iš PirkEU, pagrinde iš Lenkijos, tai iš Lenkijos į Kauno sandėlį atvažiuoja dar tą patį vakarą, labai patogu. Kartą iš Ispanijos teko šiek tiek ilgiau palaukti siuntos, bet viskas tvarkoje. Nenuvylė ir naudojuosi tik jais.

Justinas Čėsna, Kaunas
2022 August 24

Ne karta teko naudotis PIRKEU paslaugomis ir ne karto nenusivylėme! Visiems šiais laikais svarbu sutaupyti, o su PIRKEU tai pavyksta beveik visada! O ir prekiu kokybė būna daug geresnė!

Aurimas Urbanovičius, Vilnius
2022 May 26

Ne kartą naudojausi pirkeu.lt paslaugomis ir visada likau patenkintas. Pristatymo laikas itin greitas ir sklandus, o ir bėdų niekada nebuvo ar nesusipratimų. Svarbu įdėmiai perskaityti instrukcijas. Tikiuosi ši paslauga niekur nedings ir dar gyvuos eilę metų. Sėkmės!

Marius Varanavičius, Panevėžys
2022 April 05

100% rekomenduoju, jokių neskladumų, visi konkurentai kolkas vienu laipteliu žemiau.

Matas Razbadauskas, Kaunas
2022 March 11

Netyčia nusiunčiau vonią į seną Pirk.eu adresą. Vyrai padėjo susikalbėti su dabartiniu tos vietos šeimininku ir išgelbėjo nuo kelionės į Lenkiją. Esu labai dėkingas ir rekomenduoju šią įmonę. Tikrai atsakingi ir darbštūs žmonės dirba joje.

Giedrius Petrauskas, Kaunas
2022 January 17

Netikėjau, kad toks žaibiškas bus pristatymas iš Vokietijos. Rekomenduoju!

Modestas Ruzauskas, Kaunas
2021 August 05

Puiki kompanija,lanksti,geras aptarnavimas ir geranoriškas bendravimas, prekės iš Lenkijos atvyko pakankamai greit ir geros "būklės".Šiaip keli metai perku Amazon, veikia viskas ir gerai. Sėkmės ir nesusigadinti kompanijos vardo. Kazimieras

Kazimieras Vieželis, Kaunas
2021 August 05

Paprasčiau negu tikėjausi. Siuntą gavau greitai ir nebrangiai.

Arūnė Rusteikaitė, Kaunas
2021 May 12

Jau kelis metus naudojuosi jų paslaugomis. Siuntos visada atvyksta laiku. Tikri profesionalai. Jų paslaugas galiu rekomenduoti visiems.

Robertas Alekna, Vilnius
2021 April 15

Rekomenduoju labai, kiek siunčiausi, labai greitas ir puikus aptarnavimas! Paskutinį kartą labai padėjo aptarnavimu online, kai kilo problemų su kontaktų nurodymu užsienyje. Radome išeitį iš susidėsčusios situacijos. Ačiū! :)

Vaidas Jančys, Vilnius
2021 March 11

Labai greitas pristatymas iš Vokietijos, paprastas ir patogus siuntos sekimas. Tikrai puiki paslauga, rekomenduoju. :)

Bertas Poderis, Vilnius
2021 February 23